Z głową w chmurach, coś Wam przypomnę

Zbliża się koniec roku, a Święta tuż tuż. Nie każdy kupuje prezent na pół roku przed Świętami (jak ja), więc postanowiłam przypomnieć Wam o swojej książce. Nie wszyscy Czytelnicy są ze mną od początku i bardzo prawdopodobne, że nie każdy z nich trafił na moją książkę. Dlatego, jeszcze raz chciałabym ją Wam zaprezentować.


Ponad 10 lat mojego życia

Ta książka to ponad 10 lat mojego życia. Oczywiście nie wprost. Gdzieś między wierszami zawarłam w niej sporą część siebie. W niektórych opowiadaniach większą, w innych mniejszą. Publikacja Z głową w chmurach była dla mnie spełnieniem marzenia i dużym krokiem na przód. Opowiadania momentami nieco surrealistyczne lecz z całą pewnością kontemplacyjne, zachęcające do refleksji. Nastroje? Całkiem przemieszane, klimat (w moim odczuciu) wyrazisty i momentami wykrzyknikowy.

Nie powiem, że to najlepsza książka na świecie

Ale na pewno napisana prosto z serca, oraz z głowy, w której nie zawsze królują zdrowe pomysły. Niektórzy po publikacji stwierdzili, że mam problemy psychiczne i emocjonalne. I podobno nie mam matury. To pierwsze, no cóż... Możliwe, bo kto ich nie ma? :)  To drugie, raczej niemożliwe bo nie da się ukończyć studiów bez matury. Zatem logicznie rzecz biorąc powinno to być oczywiste, że jednak ją mam. :)

To nie jest książka dla każdego

Raczej dla wrażliwych i szukających sensu, rozumiejących, że nie wszystko musi być od razu wyłożone na wierzch. Nie napisałam jej dla zbijania kasy, ani dla wymądrzania się na wszystkie możliwe tematy. To raczej zachęta do filozoficznej podróży w świat myśli nieposkładanych, pełnych sytuacji, ludzi, zdarzeń i nie tylko. Serdecznie Was zapraszam do zapoznania się z darmowym fragmentem a także do lektury. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli moja książka stanie się prezentem dla Waszych najbliższych. A jeśli jesteście bardziej nowocześni i wolicie przeczytać ebooka, również macie możliwość kupienia go na stronie książki, oraz w internetowych księgarniach. Serdecznie zapraszam :)


Trzymajcie się ciepło i przytulnie,
PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!
Copyright © Mama Kapitan