W czym planuję swoją pracę? Kalendarz od Wydawnictwa Jedność

Dzisiaj pokażę Wam pewną małą, zieloną rzecz, bez której nie mogę się obyć. Jest to kalendarz, który otrzymałam do recenzji od Wydawnictwa Jedność. Używam go regularnie do planowania pracy na cały tydzień roboczy.Tak naprawdę...

To kalendarz szkolny. Ale jak na moje potrzeby jest po prostu super. Fajny, nowoczesny design i wystarczająca ilość miejsca na zapiski. Na początku każdego miesiąca znajduje się rubryka do spisywania celów miesięcznych, dla mnie to opcja fajna i konieczna. Pracując zdalnie muszę tworzyć sobie jakieś wstępne założenia, do których dopasowuję później swoją pracę.


Jak wygląda backstage mojej pracy?

Pod koniec tygodnia, czyli albo w piątek, albo w sobotę rozpisuję plany na cały kolejny tydzień jeśli chodzi o pracę. Jako mama mam bardzo wiele obowiązków i codziennych radości, z których nie chcę rezygnować. Dlatego kiedy siadam do pracy muszę wiedzieć, co chcę zrobić, kiedy i  w jakim czasie. Siadając do klawiatury muszę znać swoje "co" i swoje "jak". 

Postępując inaczej po prostu traciłabym czas przed pustą kartką. Jako copywriterka muszę mieć też pewien zapas czasu na nieprzewidziane sytuacje. Czasami trzeba coś poprawić, a czasami wyskoczy zlecenie "na wczoraj". I właśnie po to, swoje działania planuję w kalendarzu, żeby nie zagubić się i trzymać oraz rozwijać poziom pisanych tekstów ;) 

Podsumowując...

Bardzo Wam polecam ten kalendarz. Używam go regularnie, jest małych rozmiarów więc zmieści się do torebki, a jego estetyczna forma umili codzienne planowanie. Świetna sprawa również dla uczennic bo zawiera coś takiego jak plany lekcji i inne typowo szkolne kategorie, ale sprawdzi się też dla freelancerów. 

Trzymajcie się ciepło i przytulnie, 
PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Komentarze

Copyright © Daję Słowo