TRYB JASNY/CIEMNY

Buziaczki i przytulaski! Matematyka może być słodka💚 Babaryba dla rodziców i maluchów

Babaryba ma moim zdaniem bardzo wiele ciekawych pozycji książkowych do zaoferowania. Ostatnim hitem, o którym pisałam były OwocoEmocje. Buziaczki i przytulaski to kolejna książka, która zasługuje na uwagę rodziców i maluchów. Ta publikacja idealnie łączy naukę liczenia z okazywaniem uczuć...


Buziaczki i przytulaski: o co tu chodzi?

To bardzo milusia książka dla rodziców i dzieci, która łączy matematykę z okazywaniem uczuć. Zapewniam Was, że nawet jeden wieczór z tą książką będzie owocny w nową wiedzę, a także pomoże pogłębić Wasze relacje. Uroczym postaciom z książki towarzyszą różne polecenia, np. Przytul mnie teraz jeden raz mocno..

Jak łatwo się domyślić, nie chodzi tutaj tylko o matematykę, ale przede wszystkim o pogłębianie relacji rodzica z dzieckiem i kształtowanie więzi. Strony książki są sztywne i bardzo kolorowe, a całość zwieńczona jest delikatną estetyką. 


Kilka pomysłów na pracę książką

Niewątpliwie Buziaczki i przytulaski  to świetna książka dla rodziców zorientowanych na edukację domową. Po raz kolejny okazuje się, że nauka może być fajna i przyjemna, a liczenie do dziesięciu nie musi być przykrym, sztucznym obowiązkiem. 

Ta książka może być:
  • miłym rytuałem przed snem, 
  • lekarstwem na dziecięce smutki, 
  • wsparciem w pochmurne dni,
  • przyjemnością dla malucha i rodzica.

Uczta dla wrażliwości i moc pozytywnego przekazu

To moim zdaniem siła tej krótkiej publikacji. A cała magia tkwi w prostocie, w poszanowaniu dla ludzkiej wrażliwości i potrzeb emocjonalnych. Polecam tę książkę, szczególnie jeśli zastanawiacie się nad prezentem dla osób, które wkrótce zostaną rodzicami. 

Trzymajcie się ciepło. ☕

Cześć!

Wybrane dla Ciebie