TRYB JASNY/CIEMNY

KAKADU 💕 Hit domowej edukacji, super książki i gadające pióro od Jupi Jo!✨

Jupi Jo moim zdaniem rokuje bardzo dobrze, jeśli chodzi o wydawnictwo przyjazne domowej edukacji. Ma w swojej ofercie mnóstwo książek, które mogą Cię zainteresować, ale dzisiaj mam dla Ciebie prawdziwe perełki...Pióro Kakadu, jako zachęta do samodzielnej nauki

Przede wszystkim, jestem pod ogromnym wrażeniem pióra Kakadu z kilku powodów. Mam doświadczenie z gadającymi piórami różnego typu, niektóre brzmią jak nieporozumienie. Robotyczny głos, dziwne chrobotanie i dźwięki, których wcale nie chcesz, ale są w pakiecie. A tutaj... prawdziwy hit.

Głosy lektorów, wyraźna dykcja, nie dość, że dobrze słychać, to można jeszcze zgłośnić lub ściszyć. Momentami nie wiesz, czy to już słuchowisko, czy teatr, bo jakość nagrań naprawdę jest bardzo dobra. Widać ogromny wkład pracy w ten produkt. Co więcej, przerasta mnie technologia w tym przypadku, bo czegokolwiek w książce dotkniesz piórem — usłyszysz nazwę tego przedmiotu lub jakąś ciekawostkę.

Zachęta do samodzielnego poznawania

Pióro zachęca do samodzielnego poznawania książek, do nauki czytania, rozwiązywania zagadek, powtarzania wierszyków i śpiewania piosenek. To bardzo fajna zabawka, która uczy, cieszy i wciąga swoją estetyką. Oczywiście nie zadziała z każdą książką, ale z książkami stworzonymi w serii Kakadu.

Pory roku, Pierwsze litery i Angielski Słowniczek Obrazkowy

To tytuły książek interaktywnych, dedykowanych zabawie z piórem Kakadu. Pory Roku to publikacja, w której najmłodsi poczytają o aktywnościach charakterystycznych dla każdej z pór roku, rozwiążą ciekawe zagadki, pobawią się w spostrzegawczość, a także poznają zwyczaje i tradycje, pośpiewają piosenki wspólnie z bohaterami.

Pierwsze litery to moja ulubiona książka, ponieważ moje metody nauki alfabetu nie do końca pasowały mojemu Synowi. A książka od Wydawnictwa Jupi Jo jest wysokoskuteczna przez to, że dziecko decyduje samo, co z nią robi i w jaki sposób. Bardzo podobają nam się wierszyki, aktywności i zabawy, które znajdziecie w książce.

Angielski Słowniczek Obrazkowy to również pozycja, która od razu skradła moje serce. Książka zawiera różne aktywności, ale przede wszystkim uczy poprawnej wymowy angielskich słówek. Jest to wygodny, pięknie zilustrowany słownik, który jest ciekawszy od standardowych pozycji tego typu, dzięki licznym interakcjom.

Z całego serca polecam

Zarówno z książkami, jak i z piórem można pracować w pojedynkę lub całą rodziną. Jakość wykonania książek oraz pióra mocno przemawia za tym, że są to topowe produkty wspierające edukację najmłodszych. Zdecydowanie półka premium. Na pewno będę wypatrywała kolejnych książek z serii.

Trzymaj się zdrowo, 🍀
Cześć!

Psssyt! Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz docenić autorkę, stawiając jej napój bogów (zielony przycisk👇). Powiem Ci w tajemnicy, że ona naprawdę lubi kawę. Lubi też jak skrzynka zapełnia się ofertami współpracy: kontakt@monikapawelec.pl😉 Współpracując z nią, wspierasz jej walkę ze stwardnieniem rozsianym.🍀

Wybrane dla Ciebie