TRYB JASNY/CIEMNY

Etykiety NA PREZENTY 🎀 do pobrania i wydruku

Goni Cię czas i nie pomyślałaś/łeś jeszcze o etykietach na prezenty? Mam dla Ciebie kolejne rozwiązanie z cyklu LAST MINUTE CHRISTMAS. Przygotowałam etykiety na prezenty (3 wzory w dwóch wersjach kolorystycznych), wystarczy je wydrukować...


Etykiety na prezenty - o co tyle szumu?

Można dawać i DAWAĆ. Liczy się nie tylko to, CO dajemy naszym bliskim w Święta, ale również to JAK to robimy. Jasne, że można wszystko (jak leci) wrzucić do torby i na tym zakończyć cały proces pakowania. Prawdopodobnie to też będzie OK. Wiele zależy jednak od tego, czy chcemy komuś pokazać, że  "jest po prostu OK", czy chcemy włożyć swój czas i zaangażowanie, pokazując, że druga osoba jest dla nas ważna.

Etykiety na prezenty są dla mnie kropką nad "i" w procesie pakowania. Uwielbiam zamieniać nasze mieszkanie w mikro warsztat świąteczny i pracować nad każdym detalem. Zwykle poświęcam na to jeden wieczór, albo jedną noc. Lubię przy tym słuchać świątecznej muzyki i popijać gorącą herbatę.

Kupne etykiety - czemu za nimi nie szaleję?

Kupne etykiety są w porządku, ale w większości przypadków mocno się przedrażają. Kupujecie nie do końca to, co chcecie, jest to często kolejny wydatek do świąt z kategorii tych rzeczy nie do końca potrzebnych, które jednak dobrze wyglądają, kiedy już są. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest moim zdaniem użycie własnej drukarki i etykiet znalezionych w sieci. 

Sama od czasu do czasu robię etykiety na prezenty, przyprawy, z których korzystamy w domu. Są dokładnie takie, jakie nam się podobają. Dlatego jeśli macie chwilę i chcecie się pobawić, zachęcam Was do samodzielnego projektowania. A jeśli jesteście zabiegani, a podobają Ci się moje etykiety, zapraszam do pobierania. Wystarczy wypełnić, poniższy formularz, a etykiety zaraz wlecą na Twoją skrzynkę.


.

O etykietach...

Etykiety przygotowałam w 3 wzorach (Mikołaj, bałwan i piernik), w dwóch wersjach kolorystycznych (żółty, niebieski). Wydrukuj je na kartkach samoprzylepnych A4 i ciesz się atmosferą świątecznych przygotowań. 

Trzymaj się zdrowo🍀
Cześć!


Wybrane dla Ciebie