TRYB JASNY/CIEMNY

Skąd się wziął zielony przycisk?

Wczoraj na mojej stronie pojawił się zielony przycisk z napisem "postaw mi kawę". O co chodzi i w jakim celu pojawiło się to na stronie? Czy jest to zobowiązujące i na czym to polega?


Kawa na wsparcie twórczości

Zielony przycisk pozwala na wspieranie mojej twórczości. Jeśli podoba Wam się to, co robię na blogu i uważacie moje teksty za użyteczne, pomocne - możecie wesprzeć mnie stawiając mi kawę. Bardzo często przy tym napoju piszę moje wpisy. 

Postawienie kawy nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące. Nie jest to żadna subskrypcja ani zobowiązanie do cyklicznych opłat. Postawienie kawy ma charakter jednorazowy. Jeśli cenicie moją pracę i chcecie mnie wesprzeć, możecie postawić mi kawę. Istnieją 3 kwoty wsparcia: 5,10 i 15 zł.

Po co mi takie coś?

Blog jest moją pasją i nie wykorzystuję go do celów zarobkowych. Jak się pewnie domyślacie, moim głównym źródłem dochodu jest copywriting (pasja, która stała się pracą), który w całości rozgrywa sie poza blogiem. Mimo tego, staram się regularnie dostarczać Wam wpisów 3 razy w tygodniu (zazwyczaj są to poniedziałki, środy i piątki).

Będę niezmiernie wdzięczna tym osobom, które zechcą wesprzeć moją twórczość nawet najdrobniejszą kwotą. Każde wsparcie się liczy i każde będzie miało duży i realny wpływ na rozwijanie strony.

Nie jest to w żaden sposób zobowiązujące

Okazanie wsparcia jest opcją dla chętnych. W żadnym razie nie oznacza, że te osoby, które wsparcia nie okażą - będą otrzymywały czegoś mniej. Strona będzie prowadzona na tych samych zasadach, co do tej pory.

Trzymajcie się zdrowo,
Cześć!

PODPIS
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie