TRYB JASNY/CIEMNY

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Korzystając z poranka pełnego inspiracji, zmajstrowałam taką grafikę z jajem. A wszystko to po to, by życzyć Wam pięknych Świąt Wielkanocnych i pamiętania o tym, co naprawdę ważne. Jak wiecie, jestem z tych, co się nie wstydzą przynależności do Jezusa, więc mój nastrój jest bardziej Wielkopiątkowy, niż imprezowo jajeczny.  Ale nie będzie mnie tutaj aż do środy, więc nie wyobrażam sobie pozostawić Was bez życzeń.


I przyznam się bez bicia, że...

Dzisiaj obchodzę ostatnie urodziny z dwójką z przodu. W przyszłym roku już 3 rozbłyśnie na horyzoncie. I myślę, że jest nieźle. A będzie jeszcze piękniej. Poza tym szykuję dla Was #copyfreebie. Większość osób na Instagramie zagłosowała właśnie za tym, aby otrzymać za darmo materiały z kategorii #copywriting, więc tak się właśnie stanie. 

Na czas Świąt spadam

Do Bible Study i prayer journal, łączyć się na wideo z rodziną i wysyłać prezenty do przyjaciół. Na LinkedIn posiedzę jeszcze dzisiaj do 18stej, więc gdyby ktoś-coś, odpiszę. A jeśli nie, to "widzimy się" we wtorek na Li, a w środę na blogu. Nie dajcie się zwieźć chmurnym nastrojom, "inaczej" nie jest synonimem słowa "gorzej". 

Trzymajcie się zdrowo, pięknych Świąt Wielkanocnych!

Cześć!
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie