TRYB JASNY/CIEMNY

Zabawy z Puciem

Pucio to sympatyczny chłopiec, który cieszy się uznaniem wielu dzieci. Jest bardzo ciekawski, a jego przygody znaleźć można w wielu uroczych książkach. W pudełku z grą znajdziemy również jego rodzeństwo: Misię i Bobo. A na dodatek, kota oraz psa!


Dużo zabawy dla małych i dużych

Pucio, gdzie to położyć? to świetna propozycja dla całej rodziny. Gra składa się z kilku plansz przedstawiających różne pomieszczenia, oraz z różnych przedmiotów i bohaterów. W pudełku znajdziemy Pucia, Misię, Bobo, kota oraz psa, a także przedmioty codziennego użytku, takie jak czajnik, czy kapcie.

Figurki bohaterów są wyposażone w podstawki, dzięki czemu mogą stać na planszach. Wszystkie przedmioty muszą trafić do odpowiednich pomieszczeń i zostać odłożone na swoje miejsce. Wbrew pozorom, nie jest to takie proste przez ilość rzeczy.


Alternatywne pomysły na zabawy

Gra uczy najmłodszych nie tylko nazewnictwa przedmiotów, ale również używania ich zgodnie z przeznaczeniem. Zabawę można dodatkowo wzbogacić poprzez wprowadzenie anglojęzycznych nazw przedmiotów. 

Możemy wykorzystać grę do nauki nowego języka, albo policzyć pomieszczenia i przedmioty się znajdujące się w nich. Można również zaproponować dziecku, aby spróbowało pogrupować przedmioty np. według koloru lub wielkości.


Dla każdego coś dobrego

Pomysłów na zabawę może być wiele, wszystko zależy od Waszej wyobraźni i kreatywności Waszych dzieci. Przygody Pucia i tym razem przyniosą Wam wiele wrażeń i niezapomnianych chwil.

Trzymajcie się razem i bawcie się dobrze,
Cześć!

PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie