TRYB JASNY/CIEMNY

Świąteczna lektura dla najmłodszych

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Nic tak nie buduje świątecznego nastroju, jak dobrze dobrana świąteczna lektura. Lubicie czytać swoim dzieciom? Ja uwielbiam czytać mojemu Synkowi. Później zwykle zamieniamy się rolami i to on czyta mi książkę. Tym razem mamy dla Was świąteczną rekomendację od wydawnictwa Babaryba.


Dużo ciekawych bohaterów

W książce Kiedy przychodzi Święty Mikołaj? znajdziemy wielu interesujących bohaterów o specyficznych imionach. Uwagę zwraca Pan Niezdarek, który próbując pomóc innym, narobił wielu zniszczeń. A następnie postanowił wyruszyć do warsztatu Świętego Mikołaja, aby i jego obdarzyć swoją pomocą. Po przekroczeniu progu domu okazało się, że Pan Niezdarek popełnił ogromny błąd, który doprowadził do przyspieszenia Świąt. Czy tę sytuację da się jeszcze uratować?

Humorystyczna książka o tym, co się dzieje "gdy chcemy za bardzo"

Humor zawarty w książce kojarzy mi się z poradnikami typu "Kobiety, które kochają za bardzo" albo "Kobiety, które martwią się za bardzo". Przy czym wcale nie chodzi tutaj o kobiety, ale o "za bardzo". Książka Kiedy przychodzi Święty Mikołaj?  to opowieść o tym, co się dzieje, kiedy na siłę próbujemy uszczęśliwiać innych i staramy się za bardzo. Ta sympatyczna, świąteczna lektura stanowi swoistą ilustrację dla przysłowia: Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.

Dobra zabawa dla całej rodziny

Książka uczy, bawi i dostarcza wielu wrażeń, a przede wszystkim pomaga zbudować świąteczny nastrój. Przy tej opowieści nawet brak śniegu za oknem nie zepsuje atmosfery. Czy Misiokołaj dotrze do wszystkich dzieci? Czy nadgorliwość Pana Niezdarka nie popsuje tegorocznych Świąt?

Przekonajcie się sami i pamiętajcie, że wspólna lektura to doskonały sposób, by zadbać o Wasze relacje. Miłego dnia!

Cześć!
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie