3 narzędzia freelancera, z których warto korzystać

Ten wpis kieruję do freelancerów, bloggerów i osób, które chcą prowadzić działalność gospodarczą (albo już prowadzą). Przedstawię Wam 3 narzędzia, które pomogą Wam być bardziej free. 


Opiekun bloga

Jeśli potrzebujesz domeny, lub po prostu kogoś, kto zaopiekuje się Twoim blogiem i ogarnie te rzeczy, których Ty nie ogarniasz, korzystaj śmiało. Opiekun Bloga pomoże Ci rozwinąć witrynę, usprawnić ją, a nawet uzupełnić o dodatkowe narzędzia. Odpowie na Twoje pytania i wątpliwości. Potrzebujesz poczty w domenie? Również w tym temacie możesz skorzystać z Opiekuna. Usługi są kompleksowe, a ceny bardzo korzystne.

InFakt

Jeżeli chcesz prowadzić własną działalność, ale nie chcesz samodzielnie zajmować się księgowością, skorzystaj z InFaktu. Z InFaktem nie tylko bezpłatnie założysz działalność gospodarczą, ale przede wszystkim, dostaniesz własnego księgowego. Dzięki aplikacji z łatwością wystawisz fakturę i prześlesz do Klienta,  bez problemu przekażesz wszystkie potrzebne dokumenty księgowemu. I przede wszystkim zaoszczędzisz pieniądze, bo zdalna księgowość to przyszłość.

Mailer Lite

Chcesz mieć profesjonalny newsletter ale nie wiesz jak się za to zabrać? Skorzystaj z MailerLite. Z łatwością zbudujesz piękny newsletter i dopasujesz wszystkie elementy. Co więcej, po rejestracji MailerLite wybierze dla Ciebie odpowiednią opcję programu. Korzystanie z MailerLite jest bezpłatne do momentu przekroczenia pewnej ilości subskrybentów. Jednak, kiedy już ją przekroczysz, prawdopodobnie będzie Cię stać na ten program.

Jeśli chcesz sięgnąć po tę narzędzia w korzystnej cenie, koniecznie skorzystaj z linków dostępnych w tym wpisie. 

Przesyłam moc pozytywnej energii i życzę Ci powodzenia!

Cześć!
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!
Copyright © Daję Słowo