TRYB JASNY/CIEMNY

Co się stało?

Czy to koniec pewnej ery? Czy coś mi się poprzestawiało w głowie? Co się stało z Mamą Kapitan? Skąd wzięło się Daję Słowo? Na te wszystkie pytania udzielę Wam odpowiedzi. Zapraszam do lektury.


Coś się kończy, coś zaczyna

Moja strona ewoluowała od dawna. Jeśli niektórzy z Was śledzą mnie od samego początku, to z pewnością wiedzą, że przyświecał mi cel, który udało mi się zrealizować w tym miesiącu. A dokładnie, 10 lipca. Co to znaczy? Kto ma wiedzieć, ten wie. A kto czyta Newsletter, ten dowiedział się dzisiaj.

Zmiany są dobre

Bez zmian nie byłoby rozwoju. Nie można rozwijać się stojąc w miejscu. Nie da się piąć się w górę i równocześnie iść tylko prostą drogą. Czy to już ostatnia zmiana? Z pewnością tak. Daję Słowo to ostateczna nazwa, przy której już pozostanę. Czy aby na pewno? Tak, na pewno. 

Zmiana wyzwala

Można spojrzeć na wiele rzeczy z innej, świeższej perspektywy. I tak wracam do Was z nowym flow. Z nowymi tematami, bardziej skupiona, bardziej skoncentrowana i jeszcze mocniej stąpająca po ziemi. Dziękuję wszystkim, którzy razem ze mną biorą udział w tej podróży. Miałam różne momenty, ale Wasza obecność naprawdę ma dla mnie ogromne znaczenie.

Czy dalej jestem Mamą Kapitan?

Tak, dla mojego Syna. Jak najbardziej. I pozostanę nią przynajmniej do jego osiemnastki. Im bardziej tłumnie zaczęło robić się na blogu, na Instagramie, tym bardziej czułam, że to, co dla mnie najważniejsze chcę zachować dla siebie. Stąd wzięła się zmiana w moim podejściu do naszej prywatności. Choć zawsze starałam się ją zachować - dziś, dbam o nią jeszcze bardziej.

Co z treścią?

Czy blog diametralnie się zmieni? Oczywiście, że nie. Widzę jakie tematy interesują Was najbardziej i dalej zamierzam publikować tego typu treści. Jeśli chodzi o kategorie bloga, nie planuję żadnych zmian w tym zakresie. Obecnie pracuję jednak nad zmianą formy. Jeszcze bardziej konkretnie, jeszcze bardziej treściwie, jeszcze bardziej na temat. Czyli... po prostu bardziej.

A co tak poza tym?

Żyję życiem i szczerze mówiąc, bardzo mnie to cieszy.
Trzymajcie się ciepło! 
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie