TRYB JASNY/CIEMNY

Daję Słowo: Co warto kupować na AliExpress?

Długo nie mogłam się przekonać do AliExpress, ale kiedy się w końcu przekonałam… Stałam się wierną fanką. Jeszcze parę lat temu było to dla mnie nie do pomyślenia, że przesyłki z zagranicy mogą nie wiązać się z wysokimi kosztami dostawy. Co warto kupować na AliExpress?

Jestem fanką ale nie fanatyczką

Nie powiem Wam, że wszystko warto kupować na AliExpress. Tak samo jak na każdym portalu aukcyjnym, tam również zdarzają się kicze. Z pewnością warto czytać opinie użytkowników i nie kupować rzeczy, które mają wątpliwe opinie.

Rzeczy praktyczne i potrzebne

Na AliExpress warto kupować rzeczy do domu, które i tak musielibyśmy kupić. Obieraczki, ścierki, czy inne drobiazgi znajdziemy tutaj w cenie dwa razy mniejszej, niż w sklepach stacjonarnych w naszym kraju. A dodatkowym atutem jest tutaj darmowa wysyłka, którą znajdziecie u większości sprzedawców.

T-shirty na lato

Totalnie uwielbiam T-shirty na lato z AliExpress. Ze względu na ich przewiewność i wzory. I przede wszystkim cenę. Zresztą jest to podstawowy walor wszystkich rzeczy z AliExpress. 

Artykuły do rękodzieła

Uwielbiam wciągać się w różnego typu rękodzieło i AliExpress jest moim zdaniem najlepsze pod tym względem. Rzeczywiście można zaszaleć nie wydając przy tym fortuny i zazwyczaj są to rzeczy bardzo dobrej jakości. 

Oczywiście zdarza mi się także kupować inne rzeczy. W tym również zabawki, ale nie wszystkie. Temu tematowi będzie poświęcony osobny wpis. 

Trzymajcie się ciepło,
Ahoj ! 


PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie