TRYB JASNY/CIEMNY

Zajrzyjcie mi do chaty! Wyzwanie na dekorowanie

Moja Przyjaciółka, która szaleje na Instagramie @thisthingdecor zainspirowała mnie do tego, żeby jeszcze bardziej zawalczyć o dekoracje w naszym minimalistycznym mieszkaniu. Muszę znaleźć złoty środek pomiędzy tysiącem bibelotów mojej Babci, a moim niczym co zbiera kurz. Spory udział ma w tej inspiracji ma także moja Mama.

Podstawowa różnica, która zachodzi pomiędzy mną a moją Mamą polega na tym, że niezależnie kiedy zrobi się u moich Rodziców zdjęcie -wszystko dobrze wygląda. A jak to jest u nas? Trzeba najpierw posprzątać. Nie tylko jestem mistrzynią w zabijaniu kwiatów, ale również w nie odkładaniu rzeczy na miejsce.

Chcę się poprawić

I uprzytulnić to nasze męskie mieszkanie. Choć nie jest najgorzej, jestem pewna, że mogłoby być lepiej. Cały zeszły rok spędziłam na wyrabianiu własnej marki i trochę odłożyłam na bok te różne domowe sprawy. Zaczęło mi się to jednak zmieniać w momencie, gdy mój Mąż przerobił naszą Ikeową komodę, na taką, której nie ma nikt. Co bardzo mi się spodobało i w pewnym momencie ją również Wam pokażę.

Jeśli chcecie zajrzeć mi do chaty

Możecie wpaść na @pleasedecorme to moje konto, na którym będę wrzucała tylko nasze mieszkaniowe rzeczy. Dekoracje, aranżacje i uprzytulnienia. Cel tego Instagrama jest przede wszystkim taki, by uprzytulnić naszą codzienną przestrzeń i stworzyć jeszcze milsze miejsce. A publiczne dekorowanie zmotywuje mnie do tego, żeby zrobić to jeszcze fajniej, jeszcze lepiej. Zresztą, nic tak nie motywuje jak publiczne postanowienia i zmiany. Spróbujcie! :)

Przyprawniki

Na pierwszy rzut poszły przyprawniki. Kupiliśmy je w Ikei (mój ulubiony sklep, choć ostatnio więcej kupuję na AliExpress) a parę dni temu dostałam od mamy takie piękne pastelowe etykiety. Są śliczne i pasują mi do wszystkiego. Uwielbiam pastele, zwłaszcza w tych odcieniach. Mojej Mamie nie do końca pasowały, a dla mnie są wprost idealne :) 

Wpadnijcie na @pleasedecorme jeśli chcecie obserwować moje poczynania. I koniecznie zajrzyjcie na Instagram mojej Przyjaciółki, która potrafi znaleźć niesamowite cuda za fantastycznie niskie pieniądze @thisthingdecor.

Trzymajcie się ciepło i przytulnie, 
Ahoj!
PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie