TRYB JASNY/CIEMNY

Był sobie pies 2

To druga część opowieści pisanej z perspektywy psa. Bailey powraca w nowym, psim wcieleniu a wszystko po to, aby wypełnić misję. Na pewno nie jest to książka dla każdego, ale miłośnicy czworonogów z pewnością znajdą w niej coś dla siebie.
Na lekki wieczór z książką

Ta książka to przyjemna obyczajówka, zarówno na jesienny wieczór, jak i na podróż. Bailey to pies, który przeszedł bardzo wiele inkarnacji i mnóstwo się dzięki temu nauczył. Teraz ma nowy cel. Wykorzystać nabytą wiedzę i pomóc ukochanej pani znaleźć miłość, a także zrealizować marzenia. 

Podsumowując

Według mnie to książka na raz, niespecjalnie wymagająca i raczej nie dla tych, którzy w lekturze poszukują wzniosłych uniesień. To taka familijna opowieść dla tych, którzy mają ochotę coś poczytać, ale nie mają pomysłu co.

Szczerze mówiąc nie zachwyciła mnie ta książka, ale być może po prostu nie jest to moja tematyka. Nie widziałam również filmów, więc nie jestem szczególnie przywiązana do bohaterów, nie znam pierwszej części - być może lepsza byłaby ocena kogoś, kto tę historię śledzi od początku.

Trzymajcie się ciepło i przytulnie <3!  

Wybrane dla Ciebie