Autopromocja. Podstawy i ćwiczenia praktyczne

Temat autopromocji jest dla mnie z wiadomych względów interesujący i właśnie dlatego postanowiłam przeczytać tę książkę. Okazało się jednak, że są to podstawy, które już znałam. Niemniej jednak Autopromocja, czyli jak wykorzystać swoje atuty to świetna książka dla osób, które są na początku drogi.To bardziej zeszyt ćwiczeń

Nie jest to książka do siedzenia i czytania, ale do aktywnego pracowania. Nad sobą, nad różnymi umiejętnościami i predyspozycjami, które są ważne z punktu widzenia autopromocji. Bardzo podoba mi się to, że autorzy nie zachęcają do zakłamywania rzeczywistości, ale do wydobycia z człowieka tego, co w nim najlepsze. 

Znajdą się tu zagadnienia dotyczące asertywności, skutecznej komunikacji, dobrych manier a także szeroko pojętej prezencji. Niemniej jednak jest to książka dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym tematem.

Podsumowując...

Jeśli rozważacie pracę zdalną ta książka jest dla Was, aktywne rozwiązywanie ćwiczeń pomoże Wam wydobyć Wasze atuty i popracować nad wadami. Jeśli rozważacie pracę stacjonarną, w której liczy się wizerunek (a moim zdaniem liczy się w każdej pracy), to również przyda Wam się ta książka ;) 

Lubicie czytać poradniki?

Trzymajcie się ciepło i przytulnie <3

Copyright © Mama Kapitan