Zaradnik domowy dla rozsądnych gospodyń


To prawdziwe must have każdej pani domu! Jestem absolutnie zachwycona książką „Gospodyna. Zaradnik domowy” i praktycznymi poradami, które zawiera. Zdecydowanie ułatwia domową egzystencję i wykonywanie codziennych obowiązków.


W samych superlatywach

Bardzo atrakcyjny design tej książki powoduje, że nie można przejść obok niej obojętnie. Wydana w całości w stylu retro. Zawartość napisana maszynową czcionką również zachwyca, a mnie osobiście kojarzy się z czasami, kiedy przychodziłam do mojego dziadka popisać na maszynie.


Raj dla konkretnych

Ta książka to raj dla osób, które szukają konkretnych porad i rozwiązań. Na początku książki zamieszczono wszystkie produkty, które warto posiadać, a które ułatwią codzienną domową egzystencję. Oprócz naturalnych przepisów na domowe środki czystości, Kasia Dyna zamieściła w niej też przepisy na domowe kosmetyki i porady co zrobić w konkretnych sytuacjach.

W książce opisano również właściwości poszczególnych olejków eterycznych a także sposoby na oszczędzanie i np. przepisy na napary na przeziębienie. Jedyny drobny mankament, to fakt, że czasami ilustracje odwracają uwagę od treści, która sama w sobie, jest bardzo wartościowa.


Polecam z całego serca

Uwielbiam takie książki. Konkretnie i bez zbędnej paplaniny. Uwielbiam trafiać na takie publikacje, a przy mojej ilości przeczytanych książek, rzeczywiście nie zdarza się to często. Na pewno będę jej używała regularnie i za chwilę zabieram się za zrobienie domowego płynu do szyb.

Trzymajcie się ciepło i przytulnie <3

Komentarze

Copyright © Daję Słowo