Doodle do Bullet Journal. Skąd je brać?

Jeśli bardzo chcesz prowadzić Bullet Journal, a nie potrafisz rysować... Dalej możesz mieć piękne zeszyty. W tym wpisie opowiem Ci jak to zrobić i jakich sztuczek użyć by stworzyć coś ładnego z ogólnie dostępnych materiałów.

Tak naprawdę wystarczy wiedzieć, co wpisać w wyszukiwarkę


Aby znaleźć właściwe materiały. Nie trzeba nawet mieć konta na Pinterest (choć kreatywni wiedzą, że warto), wystarczy wyszukiwarka Google. Zobaczcie co wyświetla się pod hasłem "Free printable doodles". Wiele z tych materiałów można pobrać kompletnie za darmo. I co dalej?

Kupcie sobie papier samoprzylepny do etykiet i drukujcie na nim, rysuneczki, doodle, które później z łatwością wkleicie w swój Bullet Journal. Pamiętajcie aby oznaczyć na zdjęciu autora tych materiałów, jeżeli zdecydujecie się pokazać swoje strony w Internecie ;)


Inspiracja od mojej Mamy


Tak naprawdę na materiały kreatywne do druku natchnęła mnie moja Mama. Pamiętam czasy gdy robiła mi w Wordzie papeterię i drukowała ją abym miała na czym pisać listy do koleżanek. Super sprawa. I tak mi zostało do dziś. Już 27 lat na karku, a ja dalej drukuję papeterię i rozmaite materiały kreatywne. Również Was do tego zachęcam.

Bordery do Bullet Journal


Również możecie wydrukować z Internetu. Wystarczy wpisać frazę "Bullet Journal free printable borders". Znajdziecie w ten sposób mnóstwo ramek i etykiet do druku. Najlepiej będą wyglądały w czystym zeszycie, albo w zeszycie w kropki. Bardzo wiele materiałów można znaleźć także na polskich i zagranicznych blogach kreatywnych.

A jak często Tobie zdarza się korzystać z materiałów dostępnych w sieci? Czy lubisz Bullet Journal i rękodzieło?

Trzymaj się ciepło i przytulnie ღ
Copyright © Mama Kapitan