Tuli Tuli opowiada o żółwiku z oceanu

Uwielbiam kolorowe książeczki dla dzieci i nasz Synek również. Powiedziałabym, że jest koneserem, bo rzeczywiście potrafi długo siedzieć w skupieniu. Zwłaszcza kiedy jest na czym zawiesić oko. Jest dosyć wymagający jeśli chodzi o książki, ale ta przeszła przez wszystkie jego filtry.

Uczta dla oczu

Już od pierwszej strony książka zachwyca kolorystyką i ilustracjami. To małe dzieło sztuki dla najmniejszych Czytelników. Książka posiada dużo elementów zwracających twórczą uwagę dziecka, a co więcej jest bardzo solidnie wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Praktycznie każda strona zawiera wkładki edukacyjne, z których dowiemy się nie tylko o tym, jak żyją żółwie ale też poznamy zwyczaje innych mieszkańców głębin morskich, oraz szczegóły dotyczące morskiej roślinności.


Strażnik treści

Strażnikiem treści w tej książce jest Tuli Tuli, czyli duszek mieszkający na Ziemi, przedstawiający fascynujący świat głębin morskich.

Bardzo polecam

Ta książka jest świetna, autorzy zadbali o każdy szczegół. Myślę, że szczególnie zainteresuje rodziców, którzy zdecydowali się na edukację domową od najmłodszych lat życia dziecka. Z całego serca polecam!

Trzymajcie się ciepło i przytulnie <3

Copyright © Daję Słowo