TRYB JASNY/CIEMNY

Update tygodniowy #KawaWPiąteczek

Spóźniam się dzisiaj z kawą, ale jestem. W Gdańsku piękne słońce, a ja przed chwilą wróciłam ze spaceru z moim Synem. Było fajnie, przegadaliśmy całą drogę, a ja jak zwykle dowiedziałam się przy tej okazji kilku ciekawych rzeczy.

Co by tu i o czym tu

To był tydzień różnych wrażeń. Wchodzę na kolejny etap pracy nad projektem, o którym od czasu do czasu Wam wspominam. Na razie to taka trochę unexpected journey, a jak się zakończy to zobaczymy. W tym tygodniu miałam jakieś mocno błyskotliwe przemyślenie, którym chciałam się z Wami podzielić. Ale niestety zgubiłam je gdzieś pomiędzy pracą, domem i dzisiejszym bólem głowy.

Przeczytacie mnie gdzie indziej

Jakiś czas temu zostałam poproszona o napisanie wpisu gościnnego. Za jakiś czas będziecie mogli go przeczytać i poinformuję Was gdzie on się ukaże. Temat będzie dotyczył organizacji pracy w domu, w towarzystwie dwuletniego poszukiwacza przygód. Będzie też kilka rzeczy, o których chciałabym powiedzieć, a o których do tej pory nie wspominałam.

Moje ostatnie odkrycie

Jestem miłośniczką różnych materiałów drukowanych dla dzieci. W edukacji domowej są naprawdę nieocenione, a do tego, jeśli posiadacie laminator - z łatwością je utrwalicie. Obecnie wykupiłam też abonament na Printotece (nie, to nie jest wpis sponsorowany) i badam jej zgliszcza. Jak na razie jestem bardzo zadowolona i z wielu zabaw/materiałów edukacyjnych już skorzystaliśmy.

Jestem zachwycona też książeczkami z serii Nowa Akademia, znajdziecie je po taniości na Taniej Książce. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że edukacja domowa jest droga. Myślę, że to nie jest do końca prawda, dużo zależy od tego, w jaki sposób potrafią się zorganizować rodzice i jak planują domowy budżet. Praktycznie wszystkie materiały, jakie kupuję pochodzą z promocji. 

Pomysł na rozdanie

Nie jest tajemnicą, że mój Synek rośnie i z czasem niektóre rzeczy nie będą mu potrzebne. Mam tu na myśli materiały edukacyjne, które z pewnością mogą jeszcze komuś posłużyć. Dlatego zdecydowałam, że co jakiś czas będę organizowała na blogu rozdania. Na razie jeszcze nie umiem określić daty pierwszego rozdania, ale z pewnością dam Wam znać z wyprzedzeniem. 

Trzymajcie się zdrowo, 
Cześć!
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie