TRYB JASNY/CIEMNY

Mnóstwo szczegółów na placu budowy

Czy Wasze maluchy też lubią szukać szczegółów na kartach książek? Na placu budowy to książka stworzona do tego celu. Na każdej stronie tak wiele się dzieje, że przy każdym kolejnym czytaniu odkrywamy coś nowego.


Wielkie maszyny i zawody

Na placu budowy. Zawody, maszyny i pojazdy to książka, którą z łatwością wykorzystacie do domowej edukacji. Każda strona zawiera bardzo dużo ukrytych treści, emocji, a także bardzo starannie odwzorowanych detali i sytuacji. Znajdziemy tu mnóstwo przedmiotów do liczenia i nazywania.

Chociaż akcja książki jest skoncentrowana na terenie budowy, Doro Gobel oraz Peter Knorr zadbali również o to, co dzieje się dookoła. Z okien pobliskich domów spoglądają na nas różne osobowości. Dzieci bawią się na chodniku, pani Róża rozpoczyna nowy biznes, a my możemy obserwować jej poczynania.

O tym samym, z różnych stron

Dzięki temu, że książka prezentuje sytuacje z różnych punktów widzenia, znajdujemy się w tym samym miejscu, a jednak doświadczamy zupełnie nowych wrażeń. Autorzy odsłaniają przed nami nieznane dotąd zakamarki okolicy. 

To książka do wielokrotnego czytania i zabawy. Sprawdzi się doskonale już u dzieci powyżej drugiego roku życia. Mój dwulatek bawi się świetnie, choć spotkałam się z opinią, że jest to książka dla trzylatków. Polecam!

Trzymajcie się zdrowo, 
Cześć!
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie