TRYB JASNY/CIEMNY

Wielkanocne dzień dobry


Po pierwsze, dziękuję, że jest Was coraz więcej. Nigdy nie zwracałam szczególnej uwagi na numerki i wciąż nie bardzo obchodzi mnie miejsce w tabeli, ale cieszę się, że jesteście. Blog to moja pasja, chętnie tu jestem i dzielę się przemyśleniami oraz różnymi lifehackami. Wasza obecność daje mi poczucie sensu i bardzo za to dziękuję.

Po drugie chcę Wam życzyć...

Spokoju i pozytywnego, pełnego nadziei spojrzenia pomimo tego, co dzieje się w Polsce i na świecie. Nikt z nas nie spodziewał się tego, że Święta będą wyglądały tak, jak wyglądają. Ale uwierzcie mi, że wciąż może być pięknie i jeszcze będzie.

Nasze zachowanie zależy od nas. To czy będziemy zachowywać się odpowiedzialnie, czy nie. Ale na sam przebieg epidemii nie mamy żadnego wpływu. Jednak to, co zrobimy z dzisiejszym, czy jutrzejszym dniem, zależy od nas. Zadbajmy o każde swoje dzisiaj, dla nas i dla naszych najbliższych.

Nawet koronawirus nie powstrzyma Jezusa przed zmartwychwstaniem, i nas nie powinien powstrzymywać przed cieszeniem się pięknem dnia i dziękowaniem za dobro. ♡

Jam Alfa i Omega,
Pierwszy i Ostatni,
Początek i Koniec.
(Ap 22:13) 
Miejcie się pięknie w te Święta,
Ahoj!
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie