TRYB JASNY/CIEMNY

Skarpetkowe love i Banda Czarnej Frotte

Mój Mąż regularnie śmieje się ze mnie, że jego skarpety są zjadane przez naszą pralkę. Bardzo możliwe, że nasz Bosch uważa je za wyjątkowo smaczne. Jeszcze bardziej prawdopodobne, że przeżywają niezwykłe i emocjonujące przygody!


Skarpetki znikają

Wie o tym każda pani domu. Wkładasz dwie, a wyciągasz jedną. Co się z nimi dzieje? Nie miałaś pojęcia, aż do tej pory... Okazuje się (a wiem to z Niesamowitych Przygód 10 skarpetek), że zagubionym skarpetkom po prostu znudziło się dotychczasowe życie i postanowiły rzucić się w wir przygody.

I tak, jedna skarpetka została serialową gwiazdą. Druga, słynnym politykiem. Trzecia, zaprzyjaźniła się z bezdomnym, który okazał się królem. A czwarta została prywatnym detektywem. Co z resztą? Sprawdźcie sami i koniecznie przeczytajcie ;) 

Natomiast Banda Czarnej Frotte to kontynuacja tej wspaniałej książki. Obydwie historie są mądre, potrafią zaciekawić i odpowiadają na najważniejsze pytanie zadawane przez panie domu. A każdy mąż od tej pory powinien wiedzieć, że jego skarpety postanowiły żyć własnym życiem.

Podsumowując

Jestem za! Świetna książka dla małych i dużych. Jeśli chodzi o grupę wiekową dzieci, wydaje mi się, że najlepsza dla Czytelników 4+. 

Znacie tę serię? Co o niej myślicie?

Trzymajcie się ciepło i przytulnie,

PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!
Follow my blog with Bloglovin

Wybrane dla Ciebie