Jeżycjadowe love - edycja limitowana!

Jak wiecie (lub nie), na swoim blogu generalnie nie umieszczam akcji promocyjnych, ale w tym wypadku po prostu muszę zrobić wyjątek! Ci, którzy obserwowali starą wersję bloga na pewno pamiętają jak rozpisywałam się o swoim uwielbieniu dla Małgorzaty Musierowicz za Jeżycjadę i poczucie humoru.


22 tomy w edycji limitowanej

Choć przed nami dopiero listopad, Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Czas pomyśleć o prezencie gwiazdkowym. I z tej okazji, z całego serca chciałabym polecić Wam limitowaną edycję Jeżycjady. Ja sama bardzo ucieszyłabym się z takiego prezentu. Książki dostępne  na stronie wydawnictwa Akapit Press, a także w sieci sklepów Empik i na empik.com.

Co zawiera box?

  • 22 tomy Jeżycjady®, wszystkie w mniejszym i poręcznym formacie oraz w zmienionej, eleganckiej oprawie graficznej
  • jeżycjadową płócienną torbę
  • kolorową pocztówkę z niezapomnianą Genowefą Bombke vel Sztompke
  • zakładkę

Ja jestem podekscytowana a Wy?

Uwielbiam Jeżycjadę i oprócz książek, bardzo interesują mnie gadżety dotyczące tej serii. Ciekawa jestem jak wygląda jeżycjadowa płócienna torba i nie ukrywam, że gdyby było więcej gadżetów z serii - na pewno byłabym zainteresowana.

Małgorzata Musierowicz jest jedyną polską pisarką, którą czytam regularnie. Wspaniale też bawię się przy jej książkach. To taki trochę retro typ literatury, który jest ponadczasowy i niezwykle trafny w spostrzeżeniach dotyczących świata i ludzi.

Znacie? Lubicie Jeżycjadę? Macie swoją ulubioną część?
Moja to Nutria i Nerwus ;)

Trzymajcie się ciepło i przytulnie,
PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!
Copyright © Mama Kapitan