TRYB JASNY/CIEMNY

O co mi chodzi z tym blogiem?


Rozważałam wcześniej napisanie wstępniaka, ale zamiast tego postanowiłam od razu z grubej rury wyłożyć karty na stół i dać Wam dostęp do moich projektów. W tej chwili też nie będę pisała "typowego" posta powitalnego... Dlaczego? Nie chcę być przez Was oceniana po zamiarach, ale po tym, co faktycznie robię na blogu.

Cele są ważne

Są. To prawda, ale to nie znaczy, że muszę Wam tutaj we wstępie opowiadać jakie to będzie super miejsce i co zamierzam z nim zrobić. To, czy będzie super, czy nie - to się okaże. I nie mnie to oceniać, lecz Wam. Czytelnikom moich treści 🍩. Jednak chętnie Wam opowiem, czego robić nie będę.


Przysięgam uroczyście, że nie będę...


Udawać kogoś kim nie jestem.Ten blog jest moim miejscem w sieci, zakładam, że w Internecie są różni ludzie o różnych upodobaniach. Komuś mój blog pewnie się spodoba, a komuś innemu nie i nie mam z tym problemu. Nie chcę również aby mój blog przypominał tandetną gazetkę reklamową, dlatego dokładnie przefiltrowuję treści, które na niego trafiają. Nie zgodzę się na wpis sponsorowany, jeżeli będzie on całkowitym zaprzeczeniem wartości, które staram się promować.

Promować usług, czy produktów, do których sama nie jestem przekonana. Uważam, że uczciwość zawsze jest w modzie. Jest moją podstawową zasadą we wszystkim i nie zamierzam tego zmieniać. 

Zniechęcać do niektórych produktów, czy usług. Za dużo mamy negatywnych emocji w Internecie i nie chcę ich mnożyć. Na moim blogu znajdziecie tylko pozytywne recenzje produktów. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i swoją postawą wolę raczej zachęcać, niż demotywować. Przez lata doświadczeń książkowo-recenzenckich wypracowałam sobie taką metodę, aby o dobrych książkach mówić, a o złych po prostu milczeć. Dlaczego? Każdy z nas ma swoje upodobania, to, że jakaś książka do mnie nie trafiła, nie oznacza, że nie trafi do Ciebie. Zamiast zniechęcać wolę promować pozytywny przekaz.

Ale chciałabym...

Wnosić swoimi treściami coś pozytywnego. Stworzyć fajne miejsce w sieci. Co to znaczy "fajne"? I chciałabym dać Wam się poznać. Projekty, które tworzę dla Was żyją właściwie swoim życiem, ale stoi za nimi konkretna osoba - pozytywna, uśmiechnięta, zachłyśnięta byciem żoną i mamą <3


Trzymajcie się ciepło i przytulnie, 


Wybrane dla Ciebie