TRYB JASNY/CIEMNY

Dinozaury! Kolorowa edukacja

U nas trend na dinozaury pojawił się bardzo szybko, ponieważ nasz Synek nie ma jeszcze dwóch lat. A jednak dinozaur to nasze ulubione zwierzę domowe... Dinozaurów nie może więc zabraknąć również w naszej bazie kolorowankowo-naklejkowej. I oto jest kolorowa edukacja.

Przy okazji chcę zaznaczyć, że barany i kurczaki nie są elementem okładki. Nasz Syn po prostu karmił dinozaura swoimi naklejkami wielkanocnymi i tak to wyszło, że się one na okładce pojawiły.

Moc zabawy i nauki

Kolorowanki z serii Kolorowa Edukacja łączą naukę z zabawą w bardzo naturalny sposób. Każdej kolorowance towarzyszy krótki opis i miejsce na naklejkę z odpowiednim numerem. Wszystkie naklejki z dinozaurami zamieszczono na środku zeszytu, tak, aby można je było z łatwością wyrwać i pracować z książką. Jest co kolorować, jest o czym rozmawiać i jest co naklejać. A przy okazji można bawić się świetnie naśladując odgłosy dinozaurów.

Jestem na tak!

Mamy prawie wszystkie książeczki z tej serii, więc będę Wam je stopniowo pokazywać. Jestem przekonana, że Dinozaury to fajny prezent dla maluchów, zwłaszcza jeśli interesują się tymi dawnymi stworzeniami. Ilustracje są duże, ale też zróżnicowane jeśli chodzi o poziom trudności. Zarówno mniejsze, jak i większe dzieci znajdą tutaj coś dla siebie.

Trzymajcie się zdrowo i kolorujcie, 
Ahoj!
PODPIS

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Wybrane dla Ciebie