TRYB JASNY/CIEMNY

CopifyMe, zacznijmy Twoją przygodę w copywritingu🍁

Zarówno na Instagramie, jak i na LinkedIn ogłosiłam już start mojego nowego projektu. Czas zrobić to także na blogu. Czym jest CopifyMe i czy jest o co robić zamieszanie?


CopifyMe - o co tutaj chodzi?

CopifyMe to projekt, który powstał z myślą o tych z Was, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę w magicznym świecie copywritingu. Ale także o tych, którzy na własne potrzeby chcą tworzyć treści do Internetu. Magia nie zwalnia jednak z pracy i nieustannego rozwoju, dlatego nie spodziewajcie się tego, że będziemy leżeć do góry brzuchem i liczyć kropki na suficie.

Źródłem tego pomysłu jesteście Wy, ponieważ często dostaję od Was pytania dotyczące copywritingu, a kwestii, które warto poruszyć nie brakuje. Zwłaszcza, że istnieje bardzo dziwna tendencja na rynku copywriterskim, która polega na dzieleniu się wiedzą tak, aby w RZECZYWISTOŚCI wcale tego nie robić. Copywriterów, którzy dzielą się wiedzą, jest stosunkowo niewiele - jednak na pewno wspomnę Wam też o tych, którzy się dzielą i od których rzeczywiście uczyć się warto.

Jeśli jesteś rekinem w copy, to zmień przystań, ta jest dla początkujących

Rekiny nie potrzebują CopifyMe a CopifyMe nie potrzebuje rekinów. To przestrzeń dla tych, którzy dopiero zaczynają i z założenia mają się czuć bezpiecznie, pewnie. Nie ma czegoś takiego jak głupie pytania, a zdobywanie wiedzy wymaga tego, by zadawać różne pytania i to jest OK. Uprzedzam, że jeśli na stronach związanych z projektem pojawią się jakieś uszczypliwe, czy obraźliwe komentarze, skierowane w stronę osób początkujących - będą usuwane. Agresja słowna, czy umniejszanie komuś, dlatego, że jest na początku swojej drogi w copywritingu - będą się kończyły blokiem. 

CopifyMe jest otwarte na wielopokoleniowość

Nieważne, czy jesteś wesołą nastolatką/nastolatkiem, studentką/studentem, czy mamą (tak, jak ja), czy tatą, czy babcią, czy dziadkiem - CopifyMe to miejsce dla Ciebie. Wiek nie ma znaczenia, a copywritingu można uczyć się na każdym etapie życia i może to być fascynująca przygoda, która otwiera drogę wyobraźni. Pod warunkiem, że masz motywację i naprawdę chcesz na tę drogę wejść.

Gdzie szukać CopifyMe?

Na razie #CopifyMe znajdziesz na Instagramie oraz na LinkedIn. To będą nasze podstawowe kanały komunikacji, być może z czasem przejdziemy na utworzenie jakiejś grupy. Tak naprawdę i dla mnie jest to początek przygody, ponieważ to Wy wyznaczacie kierunki. Dotąd odpowiadałam na Wasze pytania w copyśrodach. Nadal będą one publikowane, jednak copyśrody to trochę inna bajka...

Możecie mnie dodawać do znajomych zarówno na Instagramie, jak i na LinkedIn. Pytania dotyczące copywritingu możecie pisać zarówno w komentarzach, jak i w prywatnych wiadomościach do mnie. Proszę, żebyście na początku wiadomości/komentarza wpisywali #pytanieCopifyMe - dzięki temu, będziecie mieli pewność, że niczego nie ominę. 

Jak to będzie działać? 

Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na moim Instagramie i na moim profilu na LinkedIn. Odpowiedzi na Wasze pytania będą pojawiały się w postaci wpisów pod hashtagiem #CopifyMe a także w postaci Factsheets, które będziecie mogli pobrać na telefon i zachować. Kursy, minikursy, ćwiczenia i wyzwania - to wszystko będziemy robić w ramach CopifyMe.

Serdecznie Was zapraszam i zachęcam do zadawania pytań, udzielania się, ponieważ to od Was zależy, w którą stronę pójdziemy. Nie ma głupich pytań, ale tak, jak wspominałam, jeśli się stresujecie, możecie pisać do mnie w wiadomościach prywatnych. Zapraszam! 😉

Trzymajcie się zdrowo🍀

Miłego dnia ☕

Wybrane dla Ciebie

instagram @_daje.slowo_monika.pawelec

Copyright © Daję Słowo