Najlepsze życzenia Świąteczne

Mogłabym powiedzieć, że życzę Wam zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. I generalnie to wszystko prawda. Natomiast wszyscy na wzajem życzą sobie tego samego, a jak wyglądają Święta, to każdy widzi :) Myślę, że sukcesem dla nas wszystkich będzie to, jeśli się z nikim w tym czasie nie pokłócimy. A jeszcze większym, jeśli wyjdziemy z własnej perspektywy i spróbujemy wejść w buty drugiego człowieka. A jeśli się nie uda, to będą następne święta i kolejne, i jeszcze następne. Choć może warto pamiętać też o tym, że nie zawsze i nie dla wszystkich. Nie traćmy czasu, i tak zawsze jest go za mało. A po co budzić się z ręką w nocniku, skoro można tego uniknąć?

Znikam z Internetu do czwartku, internetowy świąteczny detoks. W tym czasie nie będą ukazywały się wpisy, więc jeśli razem ze mną zdecydujecie się na taki detoks - nic nie stracicie, bo na blogu zapanuje świąteczna cisza ;)

Tym osobliwym akcentem, trzymajcie się ciepło i przytulnie i miejcie wspaniałe, prawdziwe Święta. A jeśli zechcecie ponarzekać, posmucić się, albo cokolwiek w ten deseń - zapraszam do otwarcia dyskusji świątecznych żali w komentarzach pod tym wpisem. Posmęcimy sobie razem jeśli zajdzie taka potrzeba :D

Nie spodziewajmy się cudów i bądźmy dla siebie dobrzy.

Trzymajcie się ciepło i przytulnie, 
ahoj! 
PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!
Copyright © Mama Kapitan