3 babskie seriale, dla których straciłam głowę

Mieszkanie w męskim otoczeniu jeszcze bardziej odkrywa we mnie pokłady kobiecości i potrzebę robienia typowo dziewczyńskich rzeczy. Równocześnie, wcale mi to nie przeszkadza w założeniu butów, w których wyglądam jak Krasnal Chałabała i wyruszeniu na podbój męskiego świata, pełnego patyków, kamyków i mini wypadków wynikających z nadmiaru fizycznej energii.  W tym wpisie opowiem o moich ulubionych babskich serialach.

Charmed

Ten serial powraca do mnie zawsze w okolicach grudnia. Przychodzi zima, a ja mam ochotę na magiczny, babski klimat. Trzy siostry, związane nie tylko więzami krwi ale również magią. W ten serial wpisana jest moim zdaniem pewien poziom kiczu, który przyjemnie się ogląda. Od 2019 roku powstaje nowe Charmed, ale nie m moim zdaniem nie ma tak wiele uroku co oryginalna, pierwsza wersja serialu. Nową wersję oglądam czasami z ciekawości. Wyobraźcie sobie, że starej nie obejrzałam jeszcze do końca, choć oglądam ją od bardzo wielu lat a jestem gdzieś na początku zeszłego sezonu.

Desperate Housewives

Uwielbiam! Babsko – socjologiczno –lekko kryminalny wymiar tego serialu bardzo mi się podobał. Obejrzałam cały serial w kilka miesięcy i uważam, że jest świetny. Każdy sezon posiada kluczowe twisty a przy okazji jest cudownie odprężający i momentami bardzo przerysowany. Przez swój hiperboliczny charakter serial jest mocno odrealniony, a równocześnie intrygi  wplątane w codzienność bohaterek przywodzą na myśl sytuacje i ludzi, których można spotkać na co dzień. A przy tym jest niesamowicie zabawny.

Cougar Town

To typowy serial komediowy, z głupkowatym nastrojem i żartami, które nie każdego śmieszą. Niemniej jednak, śmieszą mnie i póki co jest to dla mnie najważniejsze. Ten poziom żartu i ironii niesamowicie resetuje trudny dnia codziennego, ale także nie pozwala od nich uciec, bo te również znajdują się w filmie. Oglądam ten serial prawie od roku i stopniowo wciągam w niego moje koleżanki. Nie mam zbyt wiele czasu, więc jestem dopiero na drugim sezonie.

A Wy jakie seriale lubicie najbardziej?
Może możecie mi coś polecić z tych typowo babskich?


Trzymajcie się ciepło i przytulnie, 

PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!
Copyright © Daję Słowo