Chcę robić dla Was szkolenia! Pracę nad pierwszym, już rozpoczęłam

Wierzę w ciągły rozwój i narzucam sobie duże tempo. Należę do tych osób, które działają a odpoczynek pozostawiają sobie na wieczność, o ile Sąd Ostateczny przebiegnie pomyślnie ;) Regularnie wyznaczam sobie nowe cele i tym razem, mam kolejny.

Dużo fajnych babek wokół Przytulne Nieulotne

Mogę powiedzieć, że Przytulna Nieulotna Społeczność sympatycznie się rozrasta. Coraz więcej babek (bardzo różnych) ujawnia swoją obecność i zaangażowanie. Co ciekawe, na mojego bloga zaglądają także faceci, których również pozdrawiam przy tej okazji. Bardzo się cieszę z każdego Czytelnika! Ciągle zależy mi bardziej na tym by patrzeć w przyszłość, niż na tym, by oglądać się na przeszłość i właśnie dlatego mam nowy projekt, o którym chcę Wam opowiedzieć.

Marzy mi się to, by prowadzić dla Was szkolenia

What? Ale jak to? Mam fioła na punkcie rozwoju, e-learningu, czytam kilkaset książek rocznie (nie tylko tych do recenzji), a przy okazji sama pod różnymi względami stale się dokształcam. Wiele razy dawaliście mi znać, że chcielibyście wpisy lub serię wpisów dotyczących blogowania, podejmowania współpracy z firmami i o różnych sprawach okołoblogowych, jestem w trakcie tworzenia tego szkolenia. Co więcej, będzie ono miało dwóch autorów!

Ale nie uda mi się to bez Was!

Wykupienie platformy sprzedażowej to dosyć kosztowne przedsięwzięcie, ale nie niemożliwe. Chciałabym w lipcu 2020 wykupić platformę a następnie ruszyć ze sprzedażą pierwszego szkolenia i właśnie dlatego postanowiłam założyć zrzutkę. Zajrzyjcie aby dowiedzieć się więcej!


Trzymajcie się ciepło i przytulnie,
PODPISJeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się koniecznie na mój Newsletter!

Komentarze

Copyright © Mama Kapitan