Filtrowanie wody na większą skalę, moje doświadczenia z dzbankiem Wessper

Jeśli śledzicie mojego bloga regularnie, to pewnie wiecie, że nie mam problemu z tym, aby podstawić szklankę pod kran i wlać sobie wody. Nie wszędzie, ale nie raz zdarzyło mi się tak właśnie robić w domu. Choć smakowo Gdańska kranówa jest całkiem OK, to zapewniam Was, że będzie jeszcze lepsza po przefiltrowaniu. ;)


Smaczniej z Wessper Classic

Jakiś czas temu otrzymałam dzbanek Wessper Aqua Classic od sklepu AGD MASTER. Miałam czas na to, żeby się trochę zapoznać z tym dzbankiem i dzisiaj mogę Wam go śmiało polecić. Cieszę się, że zagościł w naszej kuchni. Głównie dlatego, że zwalczył moje napadowe wątpliwości odnośnie picia kranówy. Po prostu zaczęłam regularnie korzystać z dzbanka, zamiast opierać się na zapewnieniach władz miasta, że picie wody z kranu jest super :D I muszę przyznać, że woda rzeczywiście jest smaczniejsza.


Wygoda&Design

Czyli coś co lubię i generalnie same zalety. Dzbanek jest ładny, estetyczny wyglądem nie przypomina klamota, w przeciwieństwie do większości dzbanków filtrujących. Jest przy tym bardzo pojemny, ponieważ mieści w sobie aż 3,5 l wody. Bardzo to sobie cenię, ponieważ dużo i piję, i cieszy mnie to, że nie muszę go co chwilę uzupełniać wodą.

Rozwiązania smart

To dzbanek elektroniczny, więc na początku trzeba go zaprogramować na ilość użytkowników od 1-4, aby mógł trafnie określać czas wymiany filtra. Dla mnie to rozwiązanie jest super. Zapominam podlać kwiatów, myślicie że pamiętałabym samodzielnie o wymianie filtra? Raczej wątpię. Dodatkowym plusem jest to, że filtry są wydajne i niedrogie w porównaniu do innych filtrów dostępnych na rynku. 

Moją uwagę zwrócił również sprytny dzióbek. Jest zakończony małą klapką, która otwiera się, gdy nalewamy wodę. To rozwiązanie jest świetne z dwóch powodów. Po pierwsze, jeśli używamy dzbanka latem, mamy pewność, że żaden nieproszony owad do niego nie wleci. Cała górna powierzchnia dzbanka jest przykryta. Po drugie, zdecydowanie ułatwia nalewanie wody i minimalizuje ryzyko rozlania.

Inne plusy

Nie wiem czy też myślicie o tym w ten sposób, ale dzbanki filtrujące zdecydowanie wspierają rozwiązania eko. Dlaczego? Choćby dlatego, że nie musimy kupować butelkowej wody i mnożyć pustych plastikowych opakowań. Oczywiście, nie jest to problem, który da się rozwiązać na poziomie jednostkowym, ale coraz więcej osób wybiera świadome życie zamiast bezmyślnego zaśmiecania planety i to jest pocieszające. :)

Podsumowując uważam, że...

To świetne rozwiązanie dla osób obawiających się picia wody z kranu, a także wspierających eko rozwiązania. Wessper Aqua Classic to dzbanek dla tych, którzy cenią sobie wygodę, elegancję i praktyczność. Dzbanek występuje w kolorze niebieskim, białym oraz czarnym. A jeśli przyjdą Wam do głowy jakieś pytania, zachęcam Was do odwiedzenia FAQ na oficjalnej stronie marki Wessper. Wpadnijcie także do sklepu AGD Master, znajdziecie tam nie tylko polecany przeze mnie dzbanek, ale również zapas filtrów. :)

Aha! Specjalnie dla Was produkty z kategorii Dzbanki i Filtry w sklepie AGD Master aż o 20 % taniej z kodem rabatowym: monikapawelec ;) Korzystajcie mądrze! :) 

Trzymajcie się ciepło i przytulnie <3


Sponsorem dzisiejszego wpisu jest sklep AGD Master. Zajrzyjcie koniecznie na ich stronę oraz Instagrama.

Copyright © Daję Słowo