TRYB JASNY/CIEMNY

Lista postanowień noworocznych do druku

Wszyscy lubimy postanowienia noworoczne. Sylwester zawsze wiąże się z nowymi pokładami energii, z nowymi nadziejami i pragnieniami. I chociaż stawiamy przed sobą różne cele i postanowienia, często nasza energia kończy się... już po paru dniach. Ale tak być nie musi.

Ważne jest, byśmy na listę postanowień noworocznych nie wpisywali tych rzeczy, które fajnie na niej wyglądają. Powinniśmy zapisywać to, na czym nam zależy mając równocześnie w pamięci to, dlaczego nam na tym zależy. Jeśli znasz swoje "Dlaczego", będzie Ci łatwiej znieść swoje "Co". Tę regułę gdzieś zasłyszałam, nie pamiętam już gdzie, ale niewątpliwie sprawdza się ona w moim życiu <3

Z okazji nadchodzącego powoli Sylwestra oddaję Wam do użytku prywatnego listę postanowień noworocznych, mam nadzieję, że wypełnianie jej będzie dla Was przyjemnością. Równocześnie życzę Wam wytrwałości w dążeniu do Waszych celów :) <3Jeśli zechcesz pokazać moje projekty w mediach społecznościowych, będzie mi miło jeżeli mnie oznaczysz @przytulne.nieulotne i otagujesz #przytulnenieulotne. Jestem także ciekawa co sądzisz o moich pracach, daj znać w komentarzach :)

Trzymaj się ciepło i przytulnie,

Wybrane dla Ciebie

instagram @_daje.slowo_monika.pawelec

Copyright © Daję Słowo